Objednávky, Pracovního sešitu Andělínova cesta za splněným snem, které budou zaplaceny do 27.11. stihnu odeslat do začátku Adventu.

Andělínova cesta za splněným snem - pracovní sešit

Adventní kalendář jinak? Místo mlsání můžete dát dětem společné chvíle nad knížkou. Každý večer prožijete část něžného vánočního dobrodružství skřítka Andělína a jeho přátel. Navíc můžete oživit příběh vlastními ilustracemi. 

389 Kč
Vyprodáno

Malý skřítek Andělín se rozhodne, že si splní veliký sen. Těší se, ale také pochybuje, jestli to zvládne, prožívá nervozitu i strach. Ocitá se v situacích, které mnohé děti důvěrně znají a možná v nich mohou být bezradné. Spolu se skřítkem zjišťují, že i přes těžkosti má smysl za svým snem jít.

Tahle knížka není jen pohádkou o skřítkovi. Je to příběh o velkém přátelství, odvaze překonávat sám sebe i o respektu a úctě k druhému.

Andělínova cesta za splněným snem - pracovní sešit je limitovaná edice.

Tento pracovní sešit se liší od knížky tím, že mu chybí ilustrace. Dává tak jedinečnou možnost dítěti, oživit černobílý příběh vlastními obrázky. Probudí kreativitu vašich dětí a vede je k tvůrčímu přemýšlení, které je bude provázet celý život. 

Kategorie: Andělínova cesta za splněným snem - Pracovní sešit
Zpět do obchodu