Velký designový batoh - DROBNÉ KVÍTÍ

Jsem velký, skladný a originální batoh. Má jedinečnost je podtržená designovou látkou s motivem drobného kvítí

 

Drobné kvítí rozkvetlé na louce je všude kolem tebe. Stačí ho jen posbírat a udělat si z něj kytici, nebo můžeš udělat něco mnohem lepšího. Něco, o čem už hodně dlouhou dobu sníš. Lehnout si do trávy. Ležíš na zádech, pozoruješ jak mraky plynou a po tváři tě šimrají rozkvetlé květinky, které jsou všude kolem tebe. V tuto chvíli jsi jenom TY a nic víc. 

 

Jsem ušitý z horolezeckých nití, takže ti vydržím hodně dlouho. Nejenže ti budu dělat radost každý den svou krásou, lehkostí a funkčností, ale díky MNĚ budeš mít krásná a zdravá záda, která ti budou děkovat každý den.

3 850 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Velký designový batoh - DROBNÉ KVÍTÍ

Detailní popis produktu

Jsem ušitý z nepromokavé látky a koženky, která je ozdobou mého dna. Mám také podšívku ze 100% bavlny a dvě střední kapsy. Bez nich by to totiž nešlo. Celou mou vnitřní krásu můžeš uzamknout zipem. Je to také vhodná ochrana před nenechavými rukami.

Další důležitou informací pro tebe je, kolik přibližně měřím, ať nekupuješ zajíce v batohu. V celé své kráse  jsem vysoký 56 cm. Když mě přehneš, budu měřit 44 cm. Široký jsem 45 cm a hluboký 20 cm. Jen pro tvou představu, vleze se do mě pohodlně jedno čtyřleté dítě. Ne, že bych nějaké nosil či unášel. Jen si jedno hrálo na schovku a já skvěle posloužil.

Mám měkká záda i popruhy, abych tě nikde netlačil. Na mou výrobu byly použity nitě, které odolávají větru, vodě a jen tak něco je nepoškodí. 

 

Zkrátka a dobře jsem velký designový batoh, který toho pojme hodně - notebook, oblečení na tři dny, velký nákup, klíče, peněženku, telefon a spoustu dalších věcí. Úspěšně odolávám oděru a nepříznivému počasí.

 

Teď už víš, že mě nutně potřebuješ.