Velký designový batoh - LETNÍ ROMANCE

Jsem velký, skladný a originální batoh. Má jedinečnost je podtržená designovou látkou s motivy letní romance

 

Rozkvetlé světle růžové růže, doplněné o šedomodré lístky a malá poupátka růží v jemných barvách. Stačí se už jen zasnít a představit si, tu krásu letních dní.

Ráno se procházíte zahradou, vidíte, jak květy růží pomalu rozkvétají od pohlazení slunečních paprsků. Kousek od nich kvetou nádherné hortenzie. Jejich květy se předhánějí, které budou mít hezčí barvu. Vy se posadíte na lavičku a víte, že tenhle pohled je právě to, co vám dovolí se na chvíli zastavit, nikam nespěchat a prostě jen tak BÝT.

Jsem ušitý horolezeckými nitěmi, takže ti vydržím hodně dlouho. Nejenže ti budu dělat radost každý den svou krásou, lehkostí a funkčností, ale díky MNĚ budeš mít krásná a zdravá záda, která ti budou děkovat každý den.

3 850 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Velký designový batoh - LETNÍ ROMANCE

Detailní popis produktu

Jsem ušitý z nepromokavé látky a koženky, která je ozdobou mého dna. Mám také podšívku ze 100% bavlny a dvě střední kapsy. Bez nich by to totiž nešlo. Celou mou vnitřní krásu můžeš uzamknout zipem. Je to také vhodná ochrana před nenechavými rukami.

Další důležitou informací pro tebe je, kolik přibližně měřím, ať nekupuješ zajíce v batohu. V celé své kráse  jsem vysoký 56 cm. Když mě přehneš, budu měřit 44 cm. Široký jsem 45 cm a hluboký 20 cm. Jen pro tvou představu, vleze se do mě pohodlně jedno čtyřleté dítě. Ne, že bych nějaké nosil či unášel. Jen si jedno hrálo na schovku a já skvěle posloužil.

Mám měkká záda i popruhy, abych tě nikde netlačil. Na mou výrobu byly použity nitě, které odolávají větru, vodě a jen tak něco je nepoškodí. 

 

Zkrátka a dobře jsem velký designový batoh, který toho pojme hodně - notebook, oblečení na tři dny, velký nákup, klíče, peněženku, telefon a spoustu dalších věcí. Úspěšně odolávám oděru a nepříznivému počasí.

 

Teď už víš, že mě nutně potřebuješ.